Вы здесь

Перший керівник відділу документів на іноземних мовах

Кійко Олена Михайлівна,
завідуюча відділом документів на іноземних мовах 

 

Фаїна Євсеївна Пісецька (28.10.1948) - завідуюча відділом літератури на іноземних мовах (1973-2002).

Після закінчення у 1969 р|. факультету іноземних мов Запорізького державного педагогічного інституту практично одразу почала працювати у бібліотеці ім. О.М. Горького. І це не дивно, адже любов до книги і бібліотеки передалася їй від матері, Сари Ізраїлевни Меламуд, яка довгі роки працювала бібліотекарем.

Невдовзі, у 1973 році, Фаїна Євсеївна очолила новостворений відділ літератури на іноземних мовах, який почав своє самостійне життя. Саме завдяки Фаїні Євсеївні Пісецькій, яка цілеспрямовано і наполегливо працювала над формуванням фонду відділу від самого початку, ми маємо сьогодні таку багату колекцію видань іноземними мовами. Склад працівників неодноразово змінювався, але завдяки авторитету та професіоналізму Фаїни Євсеївни у відділі завжди зберігалася тепла і доброзичлива атмосфера, яка приваблювала читачів. З "Тетради предложений по улучшению работы отдела литературы на иностранных языках" (1984-86гг.): 18.01.1984г. Ермакова В.Н.- старший преподаватель ЗМИ: "...Работая в зале, получаешь... эстетическое и эмоциональное удовлетворение от общего рабочего микроклимата: доброжелательности, желания помочь, вникнуть в проблему, быстро и квалифицировано обслужить читателя..."; 12.03.1986 г. Зав. кафедрой английского языка Запорожского университета Ю.А. Зацный: "... Сотрудников отдела всегда отличает внимательное, искренне-доброжелательное отношение к читателям".

Під керівництвом Фаїни Євсеївни у відділі проводилась активна масова робота, діяв клуб інтернаціональних зустрічей "Меридіан", курси з вивчення іноземних мов. Фаїна Євсеївна Пісецька приймала активну участь у роботі, була головою ради трудового колективу бібліотеки ім. О.М. Горького. Неодноразово нагороджувалась грамотами управління культури, адміністрації бібліотеки.

Сьогодні, знаходячись у далекому зарубіжжі (Німеччина), Фаїна Євсеївна постійно тримає руку на пульсі життя відділу і бібліотеки: веде активне листування, телефонує колегам, надсилає вітання у свята та дні народження.

Грудень, 2010